PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=563855}

Spis drani

The Hit List
5,6 6 505
ocen
5,6 10 1 6505
Spis drani
powrót do forum filmu Spis drani

4/10.

ocenił(a) film na 4

Sam zamysł fabuły może i dobry, ale.. psychopata- terminator, zabijający dziesiątki ludzi, zanim zostanie złapany, w tym dużą część na komendzie, gdzie stado gliniarzy nie potrafi dać mu odporu, jeżdżący głównymi ulicami wielkiego, amerykańskiego miasta po dokonaniu kilku morderstw, niezłapany przez nikogo.. przez takie trochę - nie oszukujmy się - naciągane historie, ocenę obniżam. Nie oglądało się go tragicznie, ale po obejrzeniu pozostało wrażenie, że to bajeczka.. dla dorosłych.

ocenił(a) film na 6
ecude

Dodaj motyw żony, która nie zdradziła, ale miała wyrzuty sumienia, których chciała się pozbyć, zrzucając winę za zdradę (której nie było) na męża... widocznie scenarzysta w trakcie kręcenia filmu się rozmyślił. Oraz antyterrorystów, którzy co chwila wchodzili sobie na linię strzału a na czwarte piętro po schodach biegli blisko 10 minut.

Ciekawa wariacja wokół filmu "Nieznajomi z pociągu", ale uproszczenia fabuły sprawiają, że film jest tylko niezły, podczas gdy miał prawdziwy potencjał być naprawdę dobry.

ocenił(a) film na 6
YouzeQ

Tak ode mnie to zniszczyło mnie w momencie kiedy po całej rozwałce na komisariacie przypałętał się jeszcze jakiś gliniarzyna i zamiast z zaskoczenia wypalić w drania to zdradza się okrzykiem "Freeze!". Mistrz po prostu. Suma sumarum pozytywnie się zaskoczyłem, choć niektóre kadry i ujęcia... jakieś takie sztywne, jak z kina klasy B

ocenił(a) film na 6
Ozewicz

Dokładnie! Lepiej bym swoich odczuć nie opisał. Co się tyczy Mistrza to sobie tłumaczę, że to piesek, którego wciąż uczono i tresowano w używaniu "Freeze!" zanim się strzeli :D I do tego widzi gościa w policyjnym mudurze. A nuż to swój człowiek z komendy.

ocenił(a) film na 6
Mistrzu-1

Też mnie to rozwaliło hahaha

ocenił(a) film na 3
ecude

Sam zamysł i początek filmu nieźle się zapowiadał, prawie dałem się nabrać, że to bedzię coś bardziej konretnego :)

ocenił(a) film na 3
ecude

A możesz łaskawie do cholery nie spoilerować i ukryć ten post?

Wydmin

Święta racja, teraz już wiem wszystko o filmie bez oglądania. :-(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones