PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1093}

Zapach kobiety

Scent of a Woman
8,1 366 506
ocen
8,1 10 1 366506
7,1 35
ocen krytyków
Zapach kobiety
powrót do forum filmu Zapach kobiety

ale sama obecność Ala Pacino podbija notę o 1, natomiast jego gra o kolejny punkt i wychodzi suma sumarum 8/10.
Al Pacino w tym filmie to mistrzostwo świata! Dać mu wódki do Oscara!

[SPOILERY] ----> Generalnie końcówka znowuż powinna wszystko zaniżyć, ale gadka Pacino na "sądzie" uczelnianym jest oldscholowa i raczej zaciera niesmak po tej scenie, w której po wyjściu ze szkoły do Pacino podbija jedna z nauczycielek i się zaleca - całe szczęście wątek ten nie jest kontynuowany w dalszej części filmu, bo ocierałoby to się o żenadę.

ocenił(a) film na 8
huo_sanchez

Przecież Pacino w tym filmie podbijał, do każdej kobiety więc nie wiem co w tym takiego żenującego. Nie było wielu scen z Simsem co jest na duży plus bo ta postać jest fajna ale wiadomo do postaci Pacina nie ma podbicia.

W sumie mój ulubiony film, naprawdę Al Pacino jest rewelacyjny.

użytkownik usunięty
Drozdu

co wy dajecie. Al Paciono ewidentnie zagrywa sie w tym filmie. rezyser byl widocznie za slaby, zeby go utemperowac i poprowadzic. Al uzywa z ogranych sztuczek, w bezczelny sposob wykorzystujac swoj talent, ktory rzeczywisci jest duzy i mozna go za niego podziwiac. tylko traci na tym postac i caly film, chyba ze oczekujemy po nim popisowy jednego aktora. tak to jest jesli aktor jest zbyt pewny siebie. niestety brakowalo odpowiedniej rezyserii, zeby Pacino byl w stanie stworzyc naprawde dobra postac. Pycha poprzedza upadek.

ocenił(a) film na 8

Przecież Pacino świetnie tutaj gra.

użytkownik usunięty
Drozdu

dlaczego? ja napisalem dlaczego uwazam, ze nie. dlaczego swietnie?

ocenił(a) film na 8

Jak dla mnie zagrał niewidomego człowieka tak, że wyglądało to realnie. Nie potrzebne mu były do tego przyciemniane okulary. To jest jedna rzecz i w dodatku jak ważna, bo ilu aktorów potrafiłoby wykonać taką sztukę? Po drugie znakomicie oddał sposób bycia bohatera filmu i na pewno sporo od siebie włożył w tę rolę, więc nie bredź że przeszedł obok roli. Bredzisz człowieku. A to czy Pacino się zgrywa, czy "wykorzystuje talent bezczelnie", to i tak znakomicie wkomponowało się w film. I o jakim ty upadku mówisz? O takim, że po 'Zapachu kobiety' zaliczył w dobrym stylu takie filmy jak: 'Życie Carlita, Gorączka, Donnie Brasco, Adwokat diabła, Informator, Bezsenność, Kupiec wenecki, Zawodowcy, i z 2010 roku, czyli całkiem świeżo 'Jack jakiego nie znacie'? Fakt, że wiele osób mających do czynienia twierdzi, że ma bardzo trudny charakter, ale na scenie jest ewidentnie mistrzem świata i to kilku dekad. Jedynym kozakiem mogącym równać się z Pacino jest Bob De Niro. Reszta to tylko aktorzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones