PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1093}

Zapach kobiety

Scent of a Woman
8,1 366 506
ocen
8,1 10 1 366506
7,1 35
ocen krytyków
Zapach kobiety
powrót do forum filmu Zapach kobiety

Genialna Rola Ala.

ocenił(a) film na 9

http://www.youtube.com/watch?v=p0vE7pR5gg8

Wręczenie Oskara w 1993r.

ocenił(a) film na 6
saruman_2

To powinno się wydarzyć 18 lat wcześniej.

ocenił(a) film na 5
kaioken26

To prawda. Nie był słabszy od Jacka z Lotu. Pieskie Popołudnie to była perfekcyjna rola. Peszek.

ocenił(a) film na 6
Kamileki

Bardziej mi chodziło o Godfathera II, ale Pieskie popołudnie to też kapitalna rola. Naturalna przede wszystkim.

ocenił(a) film na 5
kaioken26

<<To powinno się wydarzyć 18 lat wcześniej.>> zgoda, ale przewrotna: w 1974 wszedł na ekrany włoski film o tym samym tytule z Vittorio Gassmanem. I dużo bardziej jemu się ten Oskar należy. Moim zdaniem :)

ocenił(a) film na 10
jm1964

Mimo wszystko Al zasłużył na Oskara :) Jak dla mnie rola w "Zapachu..." KAPITALNA! Z resztą, wgl jest świetnym aktorem :)

ocenił(a) film na 5
basia95balicka

Ciekaw jestem Twojej opinii na temat ekranizacji z 1974.

ocenił(a) film na 10
jm1964

Widziałam, ale dawno :P Ogólnie, nie jestem fanką włoskiego kina- nie uważam, że jest słabe, ale nie przemawia do mnie. Vittorio Gassman zagrał świetnie, ale uważam, że ma tą przewagę, że zagrał jako pierwszy Kapitana. Zawsze aktorom z remake`ów jest trudniej, bo muszą stworzyć postać, którą ludzie już kiedyś pokochali na ekranie. Al`owi Pacino się udało i w swojej kategorii w 1993 roku był najlepszy :)

ocenił(a) film na 8
saruman_2

ogolnie Al mial ciezka konkurencje :) fakt ze zagral kapitalnie, ale Denzel za Malcoma deptal mu niezle po pietach. Mimo to zasluzony Oscar :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones