PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1093}

Zapach kobiety

Scent of a Woman
8,1 366 506
ocen
8,1 10 1 366506
7,1 35
ocen krytyków
Zapach kobiety
powrót do forum filmu Zapach kobiety

Ostatnio na przykład "Nietykalni" - fatalny. Na tym tle "Pachnięcie kobiety" wyróżnia się zdecydowanie pozytywnie. Jak zwykle genialny Al Pacino. Pomyśleć, że w Ameryce można
być świetnym aktorem mając tylko podstawówkę. Mnie ten film bardzo się spodobał. Nie obejrzałbym go, gdyby nie nadała go TVP1, a tak obejrzałem i nie żałuję. W sumie nie
zawsze lubię Al Pacino, bo lubi przeszarżować i gra według tego samego klucza. Tylko ta pani od tanga nie wyszła w filmie. Niby ładna twarz, ale nogi miała jak koza.

użytkownik usunięty

Dodam jeszcze, że bardzo irytują mnie zakładki "ciekawostki" Na przykład takie zdanie: "Gdy Slade jedzie Ferrari, ekipa filmowa odbija się w lakierze samochodu". Przecież kurde musi się odbijać, skoro to film. Jakby to nie był film, to by się nie odbijała. Często czytam też teksty typu: "Liczba whisky w niektórych ujęciach się zmienia". Przecież mógł wypić poza kadrem albo sobie dolać. Ludzie, co za głupoty. albo to, że gdzieś z boku kadru widać członka ekipy filmowej. Skoro gość nie zdążył zwiać przed klapsem, to chyba musi go być widać.

ocenił(a) film na 8

Przecież sam Al mówił w filmie że nogi mogą być proste lub krzywe ... ale najważniejsze jest to co jest ...

użytkownik usunięty
SzymonS1

No tak, racja. Świetnie pamiętasz film. Mówił tak. Ja jednak wolę te proste. Jak byłem młodszy, to faceci mówili, że nogi nie są ważne, bo idą na bok.

ehm... nie można "miło się zawieść". można być 'miło zaskoczonym'. eśli się na czymś zawodzisz to znaczy że ci się nie podoba, to jst źle zbudowany związek.

użytkownik usunięty
SixteenJones

Ale ja się akurat mile zawiodłem. O jakim związku piszesz? O tym z kobietą podczas tańca?

O związku wyrazowym...

użytkownik usunięty
kubekk123

Nie słyszałem.

tak, związku wyrazowym. XD

ocenił(a) film na 8
SixteenJones

Zresztą ten związek w tańcu, krótki i bez przyszłości ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones