PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1093}

Zapach kobiety

Scent of a Woman
8,1 366 405
ocen
8,1 10 1 366405
7,1 35
ocen krytyków
Zapach kobiety
powrót do forum filmu Zapach kobiety

Wie ktoś gdzie można obejrzeć z napisami? Wszędzie jest z lektorem, który jest tak straszny, że
psuje cały film

marcelam11

Jeśli to nadal aktualne, to na Netflixie mają wersję z napisami i bez dubingu.

ocenił(a) film na 10
marcelam11

To może naucz się angielskiego jak Ci tak lektor przeszkadza :)

Filmoholiczka

Dzięki za troskę, ale nie wiem po co odpowiadasz na pytanie sprzed 4 lat. Jako tak pomocny użytkownik, może powiesz mi jak usunąć stare wpisy zamiast interesować się moim poziomem angielskiego?

ocenił(a) film na 10
marcelam11

A to jest jakiś limit czasowy na które wpisy można odpowiadać, a na które nie? Oj to nie wiedziałam :) A co do wpisów to nie wiem jak je usunąć.

Filmoholiczka

Możesz zawsze wyciągać starocie i się czepiać, proszę bardzo. Rozumiem również, że jak będę miała ochotę na Szwedzki film, którego nigdzie nie ma bez lektora, to mam nauczyć się Szwedzkiego?

ocenił(a) film na 10
marcelam11

Ale co Ty porównujesz? Jezyk uniwersalny jakim jest abgielski, a jeżyk szwedzki który poza Szwedami zna na świecie mało osób. Poza tym jest dużo trudniejszy od angielskiego.

ocenił(a) film na 10
Filmoholiczka

angielski* język*

Filmoholiczka

To jest przykład. Poza tym można dobrze znać angielski, ale ze słuchu nie zawsze się dobrze zrozumie: dialekt, slang, akcent, szumy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones