Gabrielle Anwar

7,5
3 881 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gabrielle Anwar

Mnie osobiście sam 'Zapach kobiety' (choć być może jeden film to za mało, by wiarygodnie oceniać) wystarczy by uznać Ją za piękną kobietę, a jeśli dodać jeszcze do tego zdjęcie zamieszczone [ciekaw jestem skądinnąd z jakiego źródła] w FilmWebie - dla mnie werdykt jedynie się umacnia i dlatego, bez wachania, wchodząc na stronę dałem 10/10. Ocenę pozostawiam innym, ale dla mnie to sprawiedliwy werdykt :)

cOOba

tak ja też widząc ją w Zapachu Kobiety od razy stwierdziłam, że jest piękna. Żadne sztuczne gwiazdki filów

saraya_2

mnie przekonał film "wszystkie rzeczy które robisz w Denver będąc martwym". Piękna aktorka :)

cOOba

Ja też widziałem ją tylko w "Zapachu kobiety", ale muszę przyznać, że jest bardzo piękna. Co do sceny tańca w filmie, po prostu super, piękna scena i tyle, nic więcej nie trzeba pisać. Super kobieta, piękna melodia i Al Pacino, nic dodać nic ująć.

kaczor54

Niesamowita także w ,,Dynastii Tudorów;;

poxx

Ciężko od niej oderwać wzrok przy oglądaniu tożsamości szpiega, wydawałoby się, że to taka wrażliwa osoba, delikatna etc. a tam tworzy niezłą postać byłej działaczki IRA i świetnie pasuje i do fabuły burn notice i do głównego bohatera, zresztą obsada tożsamości jest na prawdę niezła.

cOOba

widziałem zapach kobiety i things to do in denver... , ale wtedy nawet jakoś nie zwróciłem uwagi, a miała wtedy 22 i 25 lat. teraz ma 41 i oglądam burn notice, mam nadzieję że jak najdłużej będzie się trzymać w formie. niestety widać upływ lat, nie ma co ściemniać że 20 lat temu była gorącą laską a teraz już nie jest laską. muszę przyswoić jeszcze kilka tytułów od niej które tu polecacie, bo takiej pani nie można odmówić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones